יום ג'


20 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אייל גולן במשבר: המעריצים תוקפים אותו

אחרי שהודיע כי הוא מבטל את השתתפותו בעצרת תמיכה בחייל אלאור אזריה, מעריציו הזועמים הציפו את הפייסבוק בקריאות קשות נגדו. האם גולן יחזור בו מהחלטתו?

אייל גולן, והחייל אלאור אזריה אייל גולן, והחייל אלאור אזריה
בטריבונה שני, 18 אפריל 2016 19:50

אם אייל גולן חשש מהתגובות שקיבל לאחר שהצהיר כי ישתתף בעצרת התמיכה בכיכר הרבין בחייל אלאור אזריה (שמו הותר לפרסום בשעות האחרונות), אז התגובות שהוא מקבל בשעות היום מאז הודיע כי החליט לבטל את השתתפותו בעצרת, קשות פי כמה, ומגיעות מהקהל בבית, המעריצים שתמכו בשעתו הקשה.

למרות שגולן החליט לפני זמן קצר להסיר את הפוסט בו הודיע על ביטול השתתפותו גולשים רבים תוקפים אותו בפוסטים קודמים וזה נראה לא טוב מבחינתו של גולן.

אחד ממעריצי גולן כתב לו כתגובה לפוסט האחרון: "אדון אייל גולן הנכבד! כאשר עשו עליך לינץ׳ תקשורתי על כל פרשת האונס וההטרדות המיניות ,היחידים שעמדו לצידך זה המעריצים שלך והעם העצום הזה שבא להופעות שלך למרות הכל ומילא לך את הכיס בעוד כמה אלפי שקלים , וכשגיבור שרק מגן עליך שתישן טוב בלילה זקוק לך אתה משחק אותה לחוץ ומבולבל פתאום ?! אתה בושה ! מה שבטוח שכף רגלי לא תדרוך יותר בהופעות שלך!

>> המחליף של אייל גולן במופע חוגג

12932685 1118239828227471 3897749343883461895 n
המעריצים זועמים. אייל גולן (צילום: אילן פולישוק)

גולש אחר כתב: "אייל גולן היקר (בגלל התעריף שלך להופעות ביום העצמאות) אלה שבגללם אתה כביכול חוזר בך ומבטל את השתתפותך בעצרת, אלה אותם, שהיו מתים לקבור אותך עם סיפור הקטינות, ועוד יוסיפו לחפש עליך, כי מה לעשות, אתה לא מייצג אותם וצורם להם באוזן!!!

אלה שחיכו לאומן בסדר גודל כמו שלך היום בעצרת, לרגע חשבו שאתה יכול להיות גם בן אדם... אבל איך כתבת? ״ אנשים לקחו את זה למקומות שלא התכוונת אליהם???" יש לך את זה ביותר מתרפס לפני השמאל??? הפעם החלטת ללקק להם? אני רואה שאתה לוקח את זה למקומות שלא התכוונתי, אז רק על הזגזוג המכוער שלך אני מפסיק פשוט להקשיב לך, כל שכן גם לקנות את הדיסקים שלך". כל אחד מהתגובות הללו קיבלו מאות לייקים ומופיעים בראש הפוסטיים בפייסבוק שלגולן.


images
החייל אלאור אזריה. העצרת תמיכה תתקים מחר (צילום: מהאוסף הפרטי)

אייל גולן הסביר בצהריים את הסיבה לביטול כי לא רצה לצאת נגד הצבא."קיבלתי עשרות פניות מאנשים כמוני, שמצד אחד החייל חשוב להם, ומצד שני ערכי המדינה והצבא הם נר לרגליהם, ולכן החלטתי לבטל את השתתפותי בעצרת מחר. הדמוקרטיה שלנו, שלטון החוק וצה"ל הם ערך עליון עבורי. אני מקווה בכל ליבי שהחייל ומשפחתו יהיו חזקים. חג שמח לכל ישראל".

בעצרת התמיכה שתתקיים מחר בערב בכיכר רבין יופיעו סאבלימינל, מאור אדרי, מושיק עפיה, עמוס אלגלי. 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם