יום ב'


08 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אימו של דודו אהרון הכריזה מלחמת עולם נגד חתונתו

דודו אהרון הצליח להפתיע את כולם ששלף אמש טבעת לבת זוגו שיר רוזנבלום ואחרי ששמע כן מאהובתו, נפתחה מצד אימו מלחמת עולם נגד החתונה. "אני יהרוס לו את כל מה שהשיג", הגיבה ציפורה בזעם

דודו אהרון, שיר רוזנבלום דודו אהרון, שיר רוזנבלום צילום: לירן גרשון, בטריבונה
בטריבונה ראשון, 01 מאי 2016 10:45

אמש (מוצ"ש) הודיע דודו אהרון קבל עם ועדה שהוא ובת זוגו שיר רוזנבלום, מאורסים! זאת בצירוף ציטוט רומנטי מתוך שיר שלו ותמונה שלהם יחד בפרסום בעמוד האינסטגרם שלו. הפוסט גרר מיד אלפי לייקים ובין מאות אם לא אלפי המברכים שקיבל דודו לאורך הלילה, הייתה התגובה של אימו ציפורה קשה במיוחד.

הסיפור שהתחיל לפני כמה חודשים בראיון שהעניקה ציפורה לשדרן אליקו כהן הוביל לנתק של שבועות ארוכים בין דודו לאימו ציפורה שכינתה את חברתו שיר "שק של נחשים". רק כעבור זמן דעכה הפרשה כשאהרון הניח זר פרחים בפתח ביתם של הוריו והשניים השלימו. אך לא באמת.

השנאה היוקדת שרוחשת ציפורה לאשתו לעתיד של דודו כל כך גדולה שהתגובה שנתנה לאחר שנודע לה על האירוסין הייתה בוטה במיוחד, והכריזה כי היא תעשה הכל שלא תתקיים החתונה, גם אם המחיר יהיה שהיא תגיע לכלא.

ציפורה הגיבה בכעס: "חתונה לא תהיה כל עוד אני עוד בחיים. אז מה אם יש הצעת נישואין? הוא לא יתחתן בלעדיי. אתה לא יודע מי זאת אמא של דודו. חתונה לא תהיה. מה זה טבעת היום? זה כמו שאתה הולך וקונה טבעת של שקל. אני הולכת להיכנס לכלא ולא תהיה חתונה. אני אוכל ואשתה שם, אבל חתונה לא תהיה. אני אלך איתה ראש בראש". את השיחה פרסם לראשונה העיתונאי צחי קומה בעיתון "ידיעות אחרונות". 

ציפורה המשיכה: "הבן שלי לא אשם זו היא. אחרי שבאתי והיא לא הכניסה אותי הביתה? אתה רוצה שאני אקח כלה כזו? נראה לך? כל עוד אני חיה, לא יהיה לה סיכוי. הוא לא יודע לכבד את אמא. הילד הזה יעשה לי התקף לב. על גופתי המתה, אני אמות והוא לא יתחתן איתה. אני היום הולכת שמה כסף ומתפללת בבית הכנסת".

הטון של שיחת התגובה רק החריף כשציפורה אמרה: "היום מתחתנים ומתגרשים למחרת, אז מה אם הוא הציע לה? טבעת זה כמו הנעליים שלי שאני זורקת לפח הזבל. תכתוב הכל. הוא חי באשליות. אני רוצה שהוא לא יהיה זמר. לא רוצה את הפרסומת. אני רוצה לקלקל לו עכשיו. מה שהוא השיג אני רוצה להרוס״.

דודו אהרון, שיר רוזנבלאום
ליאור נרקיס יופיע בחתונה כמובטח? נחיה ונראה 

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם