יום ש'


27 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

אתי ביטון ואוטובוס פעילי השמאל

בסטטוס שפרסם יואב אליאסי נטען כי הזמרת הייתה ברכה לרמאללה עם פעילי שמאל. אתי ביטון בתגובה: "התנדבתי להיפגש עם אבו מאזן לקירוב לבבות"

אתי ביטון אתי ביטון צילום: בטריבונה ©
בטריבונה שלישי, 08 נובמבר 2016 10:48

הרשת זועמת על אתי ביטון: הסיפור הובא לידיעה בפנייה אישית שקיבל יואב אליאסי מאדם המציג עצמו כחייל צה"ל ובו נכתב: "היום בשעה 18:30 בערב נעצר אוטובוס של פעילי שמאל בכניסה לרמאללה, על האוטובוס היו פעילי שמאל מוכרים ובנוסף הזמרת אתי ביטון".

אליאסי פרסם את תיעוד הפנייה בצירוף תמונותיהן בעמוד הפייסבוק שלו והוסיף: "מעניין מה היה קורה אם הטיפשות היו נחטפות או נרצחות ! כמה מחבלים הינו צריכים לשחרר עבור הסתומות האלו! למה הן לא נעצרו?"

אתי ביטון ומשרד היח"צ כפיר לוי מסרו בתגובה: "אתחיל בהבהרה חד משמעית- אמש , לא הייתי על אוטובוס של פעילי שמאל. אתמול, לקחתי חלק בפרוייקט של אומנים ישראלים המושפעים מהמוסיקה הערבית. מוסיקאים, נגנים, שחקנים ואנשי אומנות שהוזמנו להפגש עם אבו מאזן בכדי לשתף ולספר על המוסיקה ועל היצירה, על ההשפעות ועל התרבות שלנו.
אני רוצה להדגיש כי מפיק הפרוייקט קיבל את מלוא האישורים הנדרשים בכדי לקיים את המפגש. הגענו למחסום. היו אלו אי הבנות, לאחר זמן מה עודכנו כי הכל סודר מול כל הגורמים ואנו יכולים להכנס. אני זמרת. לא הגעתי בכדי להביע עמדות פוליטיות טו לדבר פוליטיקה, זה לא התפקיד שלי. את זה אני אשאיר לפוליטיקאים במדינתנו.
קיבלתי הצעה להשתתף בהתנדבות באירוע. לפחד? הלכתי מסיבה פשוטה, אני מאמינה בלב שלם שאומנות היא אמצעי מאוד גדול להשפעה ולשינוי.
ללכת, להראות כמה אנחנו גדולים, כמה אנחנו חזקים, כמה אנחנו לא מפחדים, להתגאות בשורשים שלנו, לספר על המוסיקה המיוחדת שמושפעת רבות מסגנונות המוסיקה הערבית.
הקהל שמלווה אותי מתחילת הדרך יודע יודע שאבא שלי שירת 30 שנה בצה״ל, שכל משפחתי שירתה בצה״ל, שאני בעצמי הייתי בלהקת הנח״ל והופעתי במוצבים ללוחמים היקרים שלנו גם בשירותי הצבאי ועד היום, מופיעה בכל הזדמנות בקהילות היהודיות ברחבי העולם.
לצערי, יש אנשים שיוצאים בהצהרות חסרות שחר. מיותר לנסות ולייצר פרובוקציות על חשבון אחרים.
המטרה העיקרית שלי היא שיהיה פה שקט, בדיוק ההפך משנאת חינם בינינו לבין עצמינו. מאחלת שנדע אהבת חינם."

הסטטוס שפרסם יואב אליאסי:

אתי ביטוןאתי ביטון

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם