יום ד'


03 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

שלומית צברי בשיחה צפופה עם ג'ולייטה

ום לפני הגמר הגדול של התוכנית "חי בלה לה לנד" שלומית צברי יצאה לראיין את גולייטה המעומדת המובילה לזכות באהבה מקצועית מרון פייר בשיחה בגובה העיניים על כל הנושאים הבוערים כולל כמובן על סיכום שהותה בווילה באל.איי: רק אל תדברו איתה על אביהו שבת

ג'ולייטה בגובה העיניים ג'ולייטה בגובה העיניים צילום: אלכס שוורץ
שלומית צברי שני, 05 ספטמבר 2011 20:31

שלום לג'ולייטה, ראשית ברכות לרגל סיום העונה של "חי בלה לה לנד" וקבלת התוכנית בערוץ 24.

"תודה רבה, תודה רבה".

איפה אני תופסת אותך?

"בדרך לעוד השקה מאמי..."

נולדת בקווקז ועלית לישראל בגיל 6, ספרי לי קצת על הילדות שלך..

"קודם כל אני מתקנת אותך, עליתי בגיל 5 לארץ. בעיקרון מקווקז אני לא זוכרת כמעט כלום. מהארץ אני זוכרת שאני יושבת עם אימא על החוף, בזמן שלמדתי את האל"ף בי"ת נחתנו בארץ וגרנו בזמנו בקריות (קריית-ים), משם עברנו לחיפה, ההורים אז עבדו במפעלים וכשעברנו למעשה לשדרות התחלתי עם בית ספר. מה שאני הכי זוכרת הוא זיכרון לא נעים בכלל, שקראו לי :"רוסיה מסריחה" ושלא התקבלתי בחברה, בשבילי ההתאקלמות הייתה קשה".

4

מתי בעצם ידעת בוודאות שהשאיפה שלך המקצועית היא בעצם להיות זמרת ולא דוגמנית או כל מקצוע אחר?

"בגיל 8, כשהייתי בכיתה ג' עשו בבית הספר טקס לזכרו של רבין, אני הייתי ביישנית אבל כמה בנות התנדבו לשיר על הבמה, ילדה אחת זייפה ואני באתי ותיקנתי אותה, אז המורה באה והחמיאה לי וגם הציעה לי להצטרף.

מאז תמיד השתתפתי בטקסים, וכמובן שגם הייתי בלהקות. גם כשהייתי תינוקת הייתי בוכה המון, יום אחד אימא שלי שאלה את האחות למה באמת זה קורה? אז האחות אמרה לה שאני לא בוכה אלא שאני פשוט שרה, אבל בשפה של התינוקות".

היכן קיבלת את החשיפה הראשונה?

"כשהתקבלתי ללהקה בשדרות, מישהי שם אמרה לי שדוד שלה מפיק זמרים והפנתה אותי אליו איתו חתמתי על חוזה והוצאתי את השיר הראשון: "הבחורים הכי טובים".

ספרי לי בכמה מילים, מי זו ג'ולייטה של לפני "לה לה לנד" וזאת שאחריה?

"לפני התוכנית ג'ולייטה הייתה בחורה עם חששות שעבדה מאוד מאוד קשה, כי הרבה אנשים לא האמינו בה ולא רצו בהצלחתה, אמרו ש'מקומה לא על הבמה'. בצד האישי, ילדה שגרה לבד 10 שנים ולא היה מישהו שיעטוף אותה ויעניק לה חום.

הג'ולייטה שאחרי זו אותה ילדה שבעצם התבגרה, היא מפוקסת יותר, יודעת בדיוק מה היא רוצה ולא מפחדת משום דבר. הגעתי למסקנה שאנשים לא קובעים שום דבר בחיים. עכשיו אני מתרכזת אך ורק בקריירה, נפתחו לי הרבה דלתות בעולם המוזיקה הבינלאומית ועכשיו אני יודעת באמת מהי כוחה של הטלוויזיה".

"אני יודעת רק שגם אם לא אזכה, זה לא יהיה סוף העולם עבורי. אקח את זה בסבבה, לא אתאבל"

pic

אני צופה בתוכנית כמעט באופן קבוע ואני רוצה לומר לך, שבעיניי את מצטיירת שם כבחורה דומיננטית, שאפתנית, יפה, שמשדרת ביטחון עצמי על הבמה, ומגישה שיר כמו שצריך, אני צודקת?

"אני לא רוצה להחמיא לעצמי, אבל אני ידעתי כבר מהתחלה שאני אלחם שם בכל הכוח, כל הפחדים והחששות נשארו למעשה בצד ברגע שעליתי לבמה. אפילו שדברים גרמו לי להתרגש, להילחץ ולא מעט פעמים לבכות.

כשהייתי צריכה להגיע לאודישן עצרתי הכול. לא עניין אותי כלום, לא אוכל, לא חברים, לא שיחות, לא יציאות ולא שום דבר אחר. נתתי את הפייט האמיתי. ופה אני חייבת לציין בגדול את העזרה הגדולה וההדרכה של אורי פסטר , שברגע שהוא הוריד לי את הנעליים ונתן לי לעלות לבמה יחפה, הבנתי שהלוק לא הכי חשוב, אלא רק מי שאתה ואיך שאתה שר."

איך הייתה האווירה בווילה?

"אני והזמרים הכרנו רק ב"היי" ו"ביי" דרך הופעות על הבמות לא היה שום קשר אישי ומעמיק. היו על כולנו סטיגמות אבל עם הזמן נהיינו חברים, בלי שום מזימות ותככים. ואם מישהו היה צריך עזרה מיד קפצנו לעזרתו והגנו.

לי היה שם שקט ורגוע, כל היום שלי היה מלא בעשייה שהעסיקה אותי לגמרי. בפגישה האחרונה שלנו היו דיבורים אם מישהו היה מוכן לחזור שוב לשם? כולם אמרו ש"לא" אך אני כן הייתי מוכנה לסיבוב שני כי אנשים פרגנו לי, והחום הזה שקיבלתי שם גרם לי לרצות ולהתגעגע.

נראה ונשמע שלא התגעגעת לארץ יותר מדי?

"זהו שבאיזשהו שלב את מגיעה למצב שאת רוצה גם את המדינה שלך, כי זהו המקום הכי טוב ונכון בשביל כל ישראלי. היה את הרעב הזה לחזור לכאן ולהצליח כי זה הדבר האמיתי מבחינתי. היום החיבוק מהקהל בכלל לא מובן מאליו, חיכיתי לו 10 שנים".

הקהל תמיד מעדיף את האנדרדוג ואת הגעת בדיוק כזאת לתוכנית, בזמן שהאחרים מפורסמים הצטיירו כשחצנים כמו למשל דודו אהרון?

"אם אני חוזרת חודשיים אחורה, או רואה את עצמי היום, אני אותו בנאדם. ההבדל היחידי הוא שכותבים עליי יותר בעיתונים. בעניין של דודו, אני אישית מכירה אותו, הוא לא שחצן אלא אמיתי והכי מחובר לארץ, לנוקיה, ולקהל הישראלי. הגוגל והיו-טיוב גורמים לאומנים חוסר בטחון, כי לאנשים הכול נראה לא בסדר... אחד הסיכונים שלוקחים כשנכנסים לריאליטי זה הרכלנות".

נשארת בקשר עם החברים מהווילה?

"אני לא בקשר עם כולם, רק עם דודו , אלון, ולפעמים זהבה".

מה עם אביהו?

"לא, רק בטלוויזיה!"

בימים אלו את מנחה תכנית בערוץ 24, איך ההרגשה לקבל תכנית משלך?

"התכנית מצטלמת כל יום בשעה 16:00 ואני מסתובבת בחוף, משדרת קליפים שהקהל בוחר ואוהב. בעיניי זה מדהים ומגניב....ערוץ 24 הוא בית במלוא מובן המילה! הם פרגנו לי מתחילת דרכי. אם ערוץ אחר היה מבקש ממני הייתי מסרבת, אבל רק בגלל שזה ערוץ כמו "בית" אז הסכמתי. דרך התוכנית יש לי נגישות עם הקהל, החשיפה מתמשכת, וכמובן שזה מצויין עבורי".

רגע לפני הגמר, איך ההרגשה להיות מועמדת, ומה הציפיות שלך?

"ההתרגשות גדולה מאוד, ומי שנימצא בסביבתי יודע טוב מאוד שאני בלחץ, אני יודעת רק שגם אם לא אזכה, זה לא יהיה סוף העולם עבורי. אקח את זה בסבבה, לא אתאבל. את החשיפה כבר קיבלתי, ולהיות חלק מתעשיית המוזיקה זה כבוד גדול עבורי. ההצלחה תגיע גם אם זה לא מהגמר, זה יבוא ממקום אחר. אני אמביציוזית ואעשה הכול להצליח, לא אוותר".

נסיים במשחק אסוטאציות?

"o.k, בכייף"

אלוקים– "אבא"

אהבה- "משהו שתמיד נמצא בסביבתנו".

גלעד שליט- "שיחזור כבר הביתה".

מלחמה- "יום, יום, לא משהו פטור במדינתנו".

מרגול- "אישה מדהימה".

קינאה- "דבר חיובי, אם מקנאים בך, סימן שאתה קיים".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם