יום ש'


27 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

גמר אייל גולן קורא לך: עדן אבוטבול הזוכה הגדולה

הגמר הנוצץ של העונה השלישית של "אייל גולן קורא לך", נחתם אתמול וזאת לאחר שגרר סביבו הרבה רעש תקשורתי, מילא את היכל נוקיה, חשף שיר חדש של אייל גולן והכתיר זוכה אחת מאושרת- עדן אבוטבול.

אייל גולן מכריז על הזוכה אייל גולן מכריז על הזוכה צילום: אורטל דהן
מערכת האתר רביעי, 06 מרץ 2013 09:51

הגמר שהיה בסימן "כבוד למייסדי המוזיקה המזרחית בארץ", החל עם הופעות של 5 הפיינליסטים לצידם של הזמרים הוותיקים- זהבה בן, יואב יצחק, אבנר גדסי, מרגול וטריפונס. לאחר הדואטים של הדור הישן עם דור העתיד, המשיך הגמר עם ביצועים של חמשת המתמודדים שביצעו חידושים לשירי הנוסטלגיה והקלאסיקות הים תיכוניות.

בתום שלב הסולואים של חמשת המתמודדים אייל גולן היה צריך לבחור את שני המתמודדים שיעלו לשלב הבא והאחרון בעונה- שלב הדו קרב ממנו יצא מנצח אחד. רגע לפני בחירת צמד המתמודדים שילחמו זה בזה על התואר הנחשק, אייל גולן החליט למתוח עוד מעט את החבל ועלה לבמה עם שירו החדש "סטטוס מאוהב" אותו חשף לראשונה ובבכורה במהלך השידור.

לאחר ביצוע השיר, אייל גולן בחר 2 זמרים לשלב ה"דו קרב"- דניאל כהן ועדן אבוטבול. השניים עלו לבמה עם השיר המכריע של העונה מבחינתם: דניאל כהן ביצע את "אהבה ללא גבולות" של דודו אהרון ואילו עדן בחרה לבצע את השיר "רוח ים" בשפה הערבית, שפת המקור של השיר. בתום שלב הדו קרב, עלה אייל גולן על הבמה, נעמד ליד שני המתמודדים והרים את ידה של עדן אבוטבול.

כך הסתיימה לה העונה השלישית של אייל גולן קורא לך שהכתירה זוכה רביעית בתום 3 עונות של תוכנית גילוי הכישרונות המסולסלת. 4 זוכים ב3 עונות כאשר מתוכן 3 נשים זוכות בתואר הנחשק- מורן מזור, נסרין קדרי ועכשיו גם עדן אבוטבול. עד כה מאור אשואל הוא הגבר היחיד שהוכתר כזוכה בתוכנית של אייל גולן, אבל אולי לא להרבה זמן- ההרשמה לעונה הרביעית כבר החלה.

(צילום: אלכס שוורץ)

1קיבל פריים טיים. אייל גולן

2דניאל כהן עם טריפונס

3מתניה טיירי עם יואב יצחק

4חן בן עמי עם מרגול

5נתנה שואו. עדן אבוטבול על הבמה

6הפיינליסטים מחכים לתוצאות. מי יעלה לשלב ה"דו קרב"?

7ומי יזכה בגמר הגדול?

8אפילו המשפחה של אייל במתח

9ייצמדו הרבה. אייל גולן עם הזוכה עדן אבוטבול

10ודודו אהרון משתעשע עם דניאל כהן

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם