יום ד'


03 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

דודו אהרון: "באלבום החדש - הנשמה שלי יוצאת החוצה"

ידוע ששיחה "בגובה העיניים" מובילה תמיד לדברים טובים: שלומית צברי שלנו שוחחה עם דודו אהרון על החזרה לשורשים באלבום החדש ("ידעתי תמיד שבאיזשהו שלב בקריירה, אני אחזור לשם") וגילתה זמר גדול שמנסה להישאר צנוע גם אחרי כל ההצלחה ("הרבה אנשים היו מתים להתחלף איתי, אבל שום דבר לא מובן לי מאליו"). 

דודו אהרון בגובה העיניים דודו אהרון בגובה העיניים צילום: דורון עדות
שלומית צברי ראשון, 18 דצמבר 2011 17:54

 בראיון אישי דודו אהרון לא מתחרט על השתתפות ב-לה לה לנד, שוקל להיכנס למשחק, ואפילו מייעץ למתמודדים העתידיים ("הקהל אוהב אנשים אמיתיים"), ובעיקר למאיה בוסקילה שאותה היה רוצה לראות על המסך

שלום דודו אהרון. מה שלומך?
"השבח לאל, תודה"

דודו מברוק על הוצאת האלבום החדש, ספר לי על העשייה, הכותבים ועל כל המסביב מזווית ראיתך..
"האלבום נקרא "אין כמו אהבה", מדובר פה על 16 סינגלים שמתוכם 8 יצאו כסינגלים לתקשורת. בדיסק הזה במיוחד הנשמה שלי יוצאת החוצה, רצועה מס' 1 מחזירה אותי לילדותי עם חיים משה, אבנר גדסי, יואב יצחק. זמרים שבעצם עליהם גדלתי. אני מאוד לא אוהב למחזר.. אני תמיד מנסה להוביל, לגוון ולרגש את הקהל שלי. בשונה מהתקליטים הקודמים שגם להם הייתה הצלחה כאשר רובם התבססו על פופ ים תיכוני... פה חידשתי וחיברתי פופ - ים תיכוני ושירים מפעם. האלבום מגוון מאוד, עם הרבה עשייה והשקעה".

 דודו אהרון
(צילום: דור מלכה)

את שני השירים "אימא יקרה" ו-"אין כמו אהבה" כתב לי הזמר של הז'אנר הים תיכוני המיוחד בדורו- אביהו מדינה לאחר שהוא פנה אליי ושימח אותי בפרגון עצום על העשייה שלי ועל הדרך הוא הציע לי את שני השירים האלו... כמובן שלא סירבתי. בחרתי דרכם בעצם להחזיר עטרה ליושנה, אני גאה בעצמי על שהעזתי כי יש פה הצלחה אדירה וקשה לשחזר הישגים מהתקליטים הקודמים".

האלבום הזה ממש מחזיר אותך לשורשים כמו שאמרת, מה הוביל אותך לחזור לשם?
"ידעתי תמיד שבאיזשהו שלב בקריירה שלי אני אחזור לשם, למקורות. כל מה שאני עושה יוצא אצלי מהנשמה, ויישאר איתי לתמיד. אני גדלתי על זוהר, ואם תבדקי ברכב שלי ככה ברפרוף קל תימצאי רק שירים של פעם. הרבה זמרים לקחו אחריי את האומץ שקיבלתי וזכו גם לחדש מפעם. הקהל שלי לא רגיל לטלטלות כאלה במוסיקה אצלי, זה היה סיכון אך יחד עם זאת נוספו לי בזכות השירים האלו הקהל של המבוגרים וזה כיף, כי המוסיקה בארץ עוברת גלגולים וזה חוזר בענק".

למה לא הכללת באלבום הזה את השיר "גיבור" שבעצם הודלף ליוטיוב וזכה במאות אלפי צפיות?
למעשה כשהתארחתי בתוכניתו של גיל ריבה, שרתי לו כמה שניות מהשיר, וישר העלו אותו לצפייה ביוטיוב. ובאמת השיר חולל היסטריה של המון צפיות ופרגון. השיר הזה ייכלל באלבום מיוחד שהוא פרויקט, שאני לא יכול לדבר עליו הרבה, והקהל שלי בקרוב יופתע ממני מאוד".

"יש לי הרבה הצעות בתחום המשחק"

בחישוב של היום, ההשתתפות ב-"לה לה לנד" הוסיפה לתדמית שלך או שגרעה?
"התוכנית הזו עשתה לי רק טוב. הרבה אנשים לא הכירו את השירים שלי ומאז שהכירו אותי בסדרה הם פשוט התאהבו בי הם באים להופעות, ומפרגנים. זו חוויה נפשית לא רק מוסיקלית. אני בחרתי ללכת כי אני אוהב אתגרים, אני לא מתחרט לרגע ומאושר שהייתי חלק".

נשארת בקשר עם שאר הזמרים שהשתתפו בתוכנית?
"כן בטח. זהבה ואני עוד מכירים כבר לפני מהדואטים ששרנו יחד, ג'ולייטה היא כמו אחות קטנה בשבילי, ואני עוזר לה ,מייעץ לה, ואפילו כמו שהקוראים שמעו כתבתי לה שיר חדש "תסדר בלעדיי". וגם עם אלון (דה-לוקו) נשמר הקשר.".

לקראת העונה החדשה שתתחיל בקרוב, יש איזשהו זמר או זמרת שהיית רוצה לראות?
"לא יודע.. אולי מאיה בוסקילה יכולה להתאים, אם היא תלך התכנית תעשה לה רק טוב בעיניי".

איזה טיפ תייעץ לנבחרים הבאים לקחת איתם לסדרה?
"להיות מי שאתה, הקהל אוהב אנשים אמיתיים".

אתה חושב להיכנס לתחום המשחק?
"יש לי הרבה הצעות, ואני שוקל את העניין בכובד ראש. המוסיקה תמיד תישאר התחום העיקרי של תעסוקותיי, אבל אני לא פוסל, ראית שהשתתפתי בפרסומת של ביטוח ישיר, נראה אני לא פוסל".

"כל פסגה שרציתי עד עכשיו כבשתי"

דודו אהרון

(צילום: דורון עדות)

קטפת כמעט כל תואר אפשרי- 'זמר השנה', 'שיר השנה', 'תקליטי פלטינה' ועוד. איך ההרגשה כשהכתר מונח על הראש?
"הייתה פה הרבה עבודה קשה, זה שאני מצליח לא אומר שאני עכשיו יושב על זרי דפנה וזהו! אני משקיע כל פעם מחדש, הרבה אנשים היו מתים להיות במקום שלי, ואני מודה לאלוקים על כל דבר בחיים שהגעתי, כל פסגה שרציתי עד עכשיו כבשתי, אבל תמיד צריך לחדש, להפתיע ולגוון. שום דבר פה לא מובן מאליו".

תן טיפ אחד, איך לטפס אל ההצלחה ולהישאר שם לאורך זמן?
"הרבה עבודה קשה, התמדה, ושהקהל יאהב אותך".

דודו.. עם יד על הלב, אתה מתגעגע לימים בו היית אנונימי?
"אני לא מתגעגע.. תמיד רציתי וחלמתי להיות במקום שאני נמצא בו עכשיו, זה כל מה שבניתי מאז שהייתי בן 16-17, זה חלק מהזכייה שלי, וטוב לי איפה שאני".

כהרגלנו נסיים במשחק אסוציאציות:
אימא ? "הדבר הכי יקר לי בעולם".
אלוקים ? "אוהב אותו וירא ממנו".
היכל נוקיה ? "אחד מרגעי השיא בקריירה שלי".
חבר לז'אנר ? "רגב הוד, משה פרץ, אייל גולן, זהבה בן וג'ולייטה".
אהבה ? "לטוב ולרע".
רמת עקרון ? "ישוב הולדתי, משם צמחתי, גאה בו, אנשים חמים, מת על המקום הזה".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם