יום ג'


20 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

מי היו האושפיזין של משה פרץ ועומר אדם?

האורחים המפתיעים בהופעה של משה פרץ ועומר אדם, סכום הכסף המכובד שקיבל מושיק גלאמין עבור קמפיין, דורון מירן ורון שובל מתאחדים בחזקת גולסטאר, ומהי הסיבה העצובה שגרמה לחלק מהקהל לצאת מהופעה של אייל גולן? טור הרכילות השבועי של סיגל פדלון "באה בטוב"

משה פרץ ועומר אדם אתמול משה פרץ ועומר אדם אתמול צילום: שוקה
סיגל פדלון חמישי, 01 אוקטובר 2015 19:06

בכירי חברת אלוני, בראשם דוד מטלון – מנכ"ל אלוני ואלדד בן משה מנכ"ל קבוצת אינרום תעשיות, ארחו במהלך החג כ-250 מעובדי חברת אלוני, באירוע חגיגי, שהתקיים ב- "בית הראשונים " בביתן אהרון, לרגל פתיחת השנה החדשה וסיכום השנה החולפת.

את עובדי החברה הפתיע מושיק גלאמין, שנבחר להיות פריזנטור החברה זו שנה שניה ברציפות והגיע לחלוק כבוד. גלאמין קיבל עבור קמפיין החברה 160,000 ש"ח. אורח כבוד נוסף היה האדריכל צביקה חורש.

מימין מושיק גלאמין פרזנטור אלוני עם דוד מטלון מנכל אלוני. צילום studio one

תפור עליו הקמפיין. מושיק גלאמין (צילום: סטודיו וואן) 

ד"ר יוני קליין (27) בנו של הפלסטיקאי הנודע ד"ר דב קליין, הוא הגולש הישראלי הראשון, שזכה בסבב היוקרתי של גלישת גלים באסיה וגרף את המקום הראשון בתחרות הגלישה הנחשקת ביותר במלדיבים. קליין הביס את האלוף האסייתי בכל הסבבים בהם התחרו, בקרב צמוד. את הפרס קיבל יוני קליין באופן אישי, משר הנוער והספורט המלדיבי. כבוד!

יוני קליין זכה במקום ראשון בתחרות גלישת גלים באסיה. צילום אסף לוי 6
בהחלט כבוד. רון קליין (צילום: אסף לוי)

השבוע התאחדו שני כוכבי התכנית "גולסטאר" (כל אחד בעונתו) דורון מירן ו-רון שובל לא אחר מאשר בחדר המדרגות שם הצטלמו לסרטון מצחיק שעלה לאינסטגרם. השניים שרו את שיר הנושא של הסדרה וקינחו בביצוע של מירן. מה שנקרא מאש-אפ בחדר המדרגות עד בוא החושך. למה לדבר אם אפשר פשוט לצפות: 

 

השבוע האחרון וחג הסוכות עבר על אייל גולן בצורה לא נעימה בכלל לאחר שעבר תאונת דרכים קלה ששיבשה את התכניות. בניגוד לשמועות השקריות כאילו מדובר בתרגיל יח"צני, גולן נאלץ להתמודד עם פגיעות גוף יבשות ונאלץ להופיע למרות הכאבים בשלוש הופעות השבוע.

הראשונה נערכה כבר בצאת החג בפסטיבל "קו רקיע" בפארק אריאל שרון, שם אמר לקהל: "כמו שאתם יודעים שברתי צלע. קשה לי לצחוק, בקושי לדבר אני יכול. אני באמת אוהב מוזיקה, אבל זאת הופעה מסוג אחר, אני ממש לא רגיל לכל זה".

ואם כל זה לא היה מספיק, אז בשלישי הופיע גולן בפסטיבל "דרום עולה" באשקלון ושם קרה סיפור אחר לגמרי שממחיש את מצב הבטחוני הרגיש במדינתנו. רקטה שנורתה לעבר העיר אשדוד גרמה לבהלה אצל חלק מהקהל הקהל (הרב) שחשב שאוטוטו גם אשקלון תספוג רקטות, וכתוצאה מכך החליט לעזוב את המקום לכיוון החנייה בשלום, כך דווח בחדשות ערוץ 2. בכל מקרה, גולן יצא מרוצה מהמופע וכתב תודה גדולה לעוקביו באינסטגרם. 

צילום שוקה כהן 67
גולן. עבר שבוע לא נעים (צילום: שוקה כהן)

מסתבר שמוזיקה מחברת לא רק בין עמים אלא בין קבוצות, לפחות ברמת השחקן. מפגש פסגה בין נציגי הקבוצות הגדולות נערך ברביעי במהלך הופעה של עומר אדם ו-משה פרץ, כחלק מפסטיבל הלקוחות של מועדון כאל 365 של יינות ביתן, ויזה כאל וקבוצת המשביר, שמתקיים השבוע בפארק אריאל שרון. עדן בן בסט, בן רייכרט ושובל גוזלן (גיסו של משה פרץ) דאגו שלכל קבוצה גדולה יהיה נציג בהופעה.

השלושה התמקמו במתחם ה-VIP במקום ונפגשו עם יוסי ביתן המשנה למנכ"ל של רשת יינות ביתן. בן בסט הגיע עם אשתו ההריונית בת-אל, ורייכרט וגוזלן הגיעו ביחד, נשארו צמודים כל הערב ולא פספסו שום שורה בשירים של שני הכוכבים הגדולים שהופיעו. פרץ ועומר אדם כמובן שימחו ושמחו בשמחתם. אפרופו פסטיבל "קו רקיע", עשרות מגולשי בטריבונה זכו בכרטיסים למופעים. בראבו!

בן רייכרט ושובל גוזלן פסטיבל כאל365 צילום שוקה כהן 74
בן רייכרט ושובל גוזלן (צילום: שוקה) 

>> לכל טורי הרכילות של "באה בטוב"

>> חגי אוזן כותב הלילה הקסום בחיק חיים משה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם