יום ד'


21 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

כן זה קרה: ירון אילן החמיא לאליקו

הבלתי יאומן קרה: במהלך שידור החי של תכניתו העלה ירון אילן על בדל שפתיו את השם אליקו - ולא בהקשר שלילי. האם מאור אדרי יביא את השלום? 

אליקו וירון אילן בדרך לסולחה? אליקו וירון אילן בדרך לסולחה? צילום: אלכס שוורץ, בטריבונה
בטריבונה רביעי, 22 יוני 2016 08:11

בשנה שעברה כתבנו על החיבור שהתרחש במופע של נסרין קדרי במועדון הרידינג 3 בתל אביב אותו הנחה ירון אילן ואליקו העביר בשידור חי אבל לדבר הבא אף אחד לא הכין אותנו. כזה דבר שנחשב לבלתי ישים בעליל ושלא היינו מאמינים לו גם אם היו מעירים אותנו עם דלי של מים קרים ב-5 בבוקר ואקדח על הרכה. אבל אכן, הבלתי יאומן קרה אתמול (ג') בתכנית של ירון אילן ברדיו ירושלים.

במהלך אירוח של מאור אדרי הפתיע ירון אילן שהגיע נינוח ודיבר בממלכתיות כמו האפיפיור במפגש שלום, בירך את אדרי על הדרך שעשה מאז פריצתו בשיר 'לב קבור' והצלחתו הגדולה עד היום, בין הברכות ציין אילן את הדרך שעשה אדרי עם לא אחר מהשדרן אליקו מרדיו לב המדינה. אילן אמר לאדרי "אתה חבוב. כולם מחבקים אותך. גם אליקו גם אני וגם דידי הררי". אדרי הנבוך שלא הבין מאיפה זה בא ענה: "אני נבוך. איזה כיף לשמוע את זה".

13062304 1126110437440410 4529064407666063447 n
יביא את השלום? מאור אדרי (צילום: אילן פולישוק)

כמו שאנחנו מכירים את היחסים בין עמי אחיו ומנהלו של מאור אדרי, הוא כבר הספיק לשלוח את האינפורמציה לאליקו ועכשיו רק ניתן לראות איך האחרון יקבל אותה ובאיזו מחווה, אם ובכלל, הוא יחזיר לאילן ואולי אנחנו נהיה בדרך לסולחה הגדולה בזמר המזרחי. רק לאחרונה בראיון לתכנית "אנשים" אמר אילן כי "אין יריבות עם אליקו והוא אפילו לא מכיר אותו". דברים ברוח דומה נשמעו לא מעט גם מצד אליקו. 

אגב, זאת הייתה מהפעמים הנדירות בהן ירון אילן העלה על בדל שפתיו את השם אליקו בתכנית המוזיקה שלו ובטח בהקשר חיובי. בין אילן ודידי הררי, שני השדרנים הוותיקים יותר והמצויים בקשר טוב יש ברית שקטה מתנהלת כבר שנים ארוכות, ובינם לבין אליקו ולהפך מתנהלות עקיצות הדדיות בראיונות לכלי התקשורת ומאחורי הקלעים.

5d70c749d4b013a00f488741d52bdcfd XL
אליקו וירון אילן, יריבות ארוכת שנים (צילום: אלכס שוורץ, יח"צ)

>> אייל גולן מצא אותה: חזרתה של עדן אבוטבול

>> הזמרים שרית שרית חדד: ביצוע לקלאסיקה הגדולה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם