יום ד'


20 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

ליאור מיארה: "הופעתי עם גילי מיילי במסיבות גייז"

הקשר החם העונה בין המוזיקה המזרחית ל"האח הגדול" הוא של גילי מיילי וליאור מיארה. מיארה ל-בטריבונה: "בגלל הסיטואציה הקשה שהתפתחה בבית יהיה לו קשה לזכות במיליון אבל הוא יעשה "טרור" עד שיגיע לחמישיית הגמר"  

חברים טובים. מיארה ומיילי חברים טובים. מיארה ומיילי בטריבונה
נתי לוי רביעי, 05 יוני 2013 19:09

אחד מהקשרים הכי חזקים בבית "האח הגדול", בעונה הנוכחית, למוזיקה המזרחית  – הוא הקשר של המתמודד גילי מיילי ("הדיקטטור") לזמר ליאור מיארה. השניים הם חברים טובים מעל ל-10 שנים כאשר הופיעו יחד בבמות שונות ברחבי הארץ, ועשו בעבר טיול משותף לארגנטינה.

כזכור, אביו רוני מיילי הודח לאחר התבטאויות קשות נגד המתמודדת האתיופית טהוניה רובל ולאחר מכן נגד לבנה זוהרים אותה תקף במהלך ויכוח בבית במילים הבאות: "את תמותי לסבית בלי ילדים וחתונה, את אישה בגוף של גבר". עכשיו מסתבר, שבנו גילי שבעצמו נכנס למריבות משלו עם העדה הגרוזינית, הופיע יחד עם ליאור מיארה במועדוני גייז וכנראה פועל בדרך אחרת מאביו.

ליאור מיארה אומר בראיון ל-בטריבונה: "בתור אחד שמכיר אותו עשר שנים, אני מכיר אותו כבנאדם שאין דברים כאלה. מה שאנשים לא יודעים בצל התבטאויות של אביו שאני והוא לפני 8-9 הופענו במועדונים של גייז, ולא רק, הוא היה עומד שם על השולחן, מחקה את שלמה ארצי והופך שם את הקהל".

זה גילי האמיתי בתוכנית?
"מבחינת האישיות הוא לא רואה אף אחד ממטר, הוא בנאדם מוכשר, מולטי טאלנט. בכל השנים, חוץ מאלירז שדה, לא היה כוכב כמוהו - אחד שהוא איש טלוויזיה. מי שרואה את גילי רואה את הבנאדם האמיתי, הוא אחד כזה שאומר הכול בפנים, היו הרבה מקרים שרואים אותו בטלוויזיה ובמציאות זה אותו התנהגות, ככה הוא, מתעצבן בצדק בדברים קטנים".

יש לו סיכוי טוב לזכות במיליון?
"יהיה לו מאוד קשה בגלל הסיטואציה שהתפתחה בבית, אבל אני מבטיח לך שהוא יעשה "טרור" במובן הטוב, עד חמישייה בגמר הגדול. צריך להבין, לא ראו את הכול ממנו, עוד לא ראו אותו בעיקר בצד המצחיק שלו - עדיין לא גילי מיילי במלוא הדרו".

ליאור מיארה גילי מיילי

ליאור מיארה גיילי מיילי

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם