יום ש'


27 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

צפו: מאור אשואל ונסרין קדרי בראיון אחרי הזכייה

שני הזוכים של "אייל גולן קורא לך" בראיון מיוחד ל-בטריבונה דקות אחרי הניצחון. מאור אשואל: "התפללתי לרגע הזה, עוד לא יודע איך לאכול את הזכייה", נסרין קדרי: "גאווה גדולה, לא האמנתי שאני יגיע למעמד הזה". אייל גולן: "אני הכי שלם עם הבחירות שלי"

נסרין קדרי ומאור אשוואל נסרין קדרי ומאור אשוואל צילום: בטריבונה
מערכת האתר שישי, 23 מרץ 2012 12:51

דיבורים והניחושים המקדימים לא הורידו את מפלס ההתרגשות העצום שהיה אצל מאור אשואל (21) ונסרין קדרי (25) כאשר הבינו שהם המנצחים הגדולים של התוכנית "אייל גולן קורא לך". מדהים היה לראות את השינוי שעברו השניים מתחילת העונה ועד לרגע ההכרזה אמש.

בניגוד למורן מזור הזוכה בעונה החולפת שהקשר שלה לסגנון המזרחי מעט רופף, הזכייה של אשואל ונסרין לוותה בתחושות הסכמה מלאות מצד קהל האלפים בנוקיה על כך ששניהם באו מהשורש של המוזיקה המזרחית ולא יהפכו לעוד ניסיון לתפוס טרמפ שלא יצליח. הבמה כעת היא שלהם בדרך להפוך אולי לכוכבים הבאים במוזיקה המזרחית.

מיד לאחר שהכריז גולן על שני הזוכים להם יפיק אלבום, מאור אשואל לקח את המיקרופון וצעק משמחה "שמע ישראל", כשירד מהבמה אמר בהתגרשות בראיון ל-בטריבונה:
"התמלאתי באושר ושמחה, התפללתי להגיע לרגע, קודם כל אמרתי תודה לקב"ה כי הוא זה שמכוון מנווט ודואג לי. לא ברור מאליו בכלל הזכייה, עוד לא יודע איך לאכול אותה".

"זאת באמת גאווה גדולה אני מאוד שמחה, לא האמנתי שאני יגיע למעמד הזה, מעייפות אני הולכת לישון כמה ימים. זה לא שאני בוכה סתם, אני מתרגשת מהשירה, מהמילים מהתוכן", אמרה נסרין קדרי מי שגרמה לשופטים להזיל דמעות לא פעם במהלך העונה.

אייל גולן אמר לנו: "מאור ונסרין נתנו ביצועים טובים לאורך כל העונה, אני הכי שלם עם הבחירות שלי. אני חייב להגיד שגם דור שמעון נתן הצגת שירה שאין דברים כאלה".

(מראיין: נתנאל דגמי, צילום קטע הכרזת זוכים: בטריבונה)

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם