יום א'


11 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

עומר אדם באלבום שלישי: "מוזיקה ושקט"

עומר אדם מוציא היום אל האור את אלבומו השלישי במספר "מוזיקה ושקט" אשר כולל בתוכו 19 רצועות כאשר חלק גדול מהן רצועות חדשות וזאת לצד לא מעט להיטים אשר יצאו אל המדיה והצליחו לזכות לצלחה מסחררת.

מוציא אלבום. עומר אדם מוציא אלבום. עומר אדם צילום: דורון עדות
מערכת האתר ראשון, 18 אוגוסט 2013 07:01

בדומה להרבה מהקולגות לז'אנר, גם עומר אדם מוציא היום אלבום חדש, רגע לפני שהחגים מגיעים אלינו. עומר אדם מוציא את אלבומו החדש וזאת לאחר שהתגייס לצבא ועצר לתקופה לא קצרה את פעילותו המוזיקאלית. לאחר מכן חזר עומר אדם בהדרגה להופיע ולאחר מכן גם להנפיק חומרים מוזיקאליים.

3

במקביל לפעילות שבשגרה, עומר אדם גם שיתף פעולה עם מספר גורמים מוזיקאליים מסגנונות שונים כגון עברי לידר, ג'וני גולדשטיין, צמד TYP ועוד.

בכלל בין הדמויות המוזיקאליות שהשתתפו במלאכת היצירות של האלבום, ניתן למנות את- עברי לידר, ג'וני גולדשטיין, תמיר צור, נדב ביטון, דורון רוקח, אסף צוריה, אבי אוחיון, רותם כהן, אלירן אביטל, ליאור מיארה, אבי גוטמן, דורון מדלי, רביב רם בן-מנחם, שי אלמגור, אדיר דנון, אור פריי, מאור שושן, דורון אלימלך, אליאב מועלם, HENREE, דודי אוחיון, עמית בלייז, שרון גל ועוד.

בנוסף לבחירת החומרים המגוונים באלבומו החדש, עומר אדם חתום על עוד צעד מוזיקאלי נוסף- המופע האלקטרוני הים תיכוני הראשון בישראל, אשר היה מיועד להתקיים על הגג של מתחם הקניות "עזריאלי" אך בסופו של דבר הועבר אל מועדון האומן 17 בעקבות אילוצי משטרה.

הרצון לשינוי ולראייה מרחבית שתפתח את תחומי עיסוקיו המוזיקאליים, הביאה את עומר אדם לצאת מהקופסה ולהביא אל אלבומו החדש לא מעט סגנונות מוזיקאליים אשר לא מאפיינים את הסטריאוטיפ שלו.

האלבום החדש "מוזיקה ושקט" כולל בתוכו 11 שירים חדשים שעדיין לא יצאו אל המדיה וזאת לצד 8 שירים שהוציא עומר אדם והפכו להיות לחלק מסוללת הלהיטים של המוזיקה הים תיכונית, כגון- מאמי זה נגמר, וואי לי, כובשת, נסיכה, כמו בימים, תל אביב ומשוגע.

האזינו לאלבומו המלא של עומר אדם (פלייליסט)-

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם