יום א'


07 במרץ
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

זהבה בן ונסרין קדרי יופיעו באירוע הקורא לסובלנות

בתיאטרון ירושלים ייערך בשבוע הבא אירוע מיוחד בשם "כל ישראל יש להם חלק" בהשתתפות שורה ארוכה של זמרות וזמרים. לדברי מארגניו, הוא נולד בעקבות "התקופה האחרונה שאנו עדים ליותר ויותר קולות צורמים של שנאה, הסתה ופגיעה בדמוקרטיה"

נסרין וזהבה בן במפגש פסגה נסרין וזהבה בן במפגש פסגה צילום: יח"צ, בטריבונה
בטריבונה רביעי, 18 מאי 2016 16:08

קובי אוז, עלמה זהר, זהבה בן, נסרין קדרי, גלית גיאת, אהרון רזאל, הרכב הנגנים דיוואן סאז וחכם דויד מנחם ייטלו חלק במופע המיוחד שייערך בתיאטרון ירושלים בשבוע הבא ביום חמישי בתאריך ה-25/6. מארגני האירוע הם הקרן החדשה לישראל וארגון "כל ישראל חברים". 

כל הכרטיסים לאירוע נמכרו בתוך ימים ספורים. ההכנסות ייתרמו לבית ספר כי"ח - חרשים, שבו לומדים יחד תלמידים ממגוון אוכלוסיות העיר ירושלים: יהודים, ערבים, דתיים וחילוניים.

כל ישראל יש להם חלק
הכרטיסים נמכרו בתוך ימים

טליה ששון, נשיאת הקרן החדשה לישראל מסרה: "בתקופה האחרונה אנו עדים ליותר ויותר קולות צורמים של שנאה, הסתה ופגיעה בדמוקרטיה, ודווקא מתוך השיח הזה נולד המופע 'כל ישראל יש להם חלק' שקורא לקבלת האחר תוך שמירה על כבוד הדדי".

ששון הוסיפה: "אני מקווה שאזרחים ואמנים נוספים יתגייסו למען המטרה המשותפת של הקרן החדשה לישראל ו'כל ישראל חברים' ויתרמו לחיזוק הסובלנות והאחווה בין כל חלקי החברה הישראלית".

סם פינטו, יו"ר 'כל ישראל חברים' פירט את מסרי האירוע: "בזמנים אלו של שיח חברתי הנוטה לעתים לקיצוניות, אנו רוצים להראות שלא משנה מאיפה אתה בא. כל ישראל נוטלים חלק בחיים המורכבים בארץ ישראל. 'כל ישראל חברים' והקרן החדשה פועלים יחדיו למען מטרה משותפת זו. אני תקווה שהמסרים של הערב הזה – ערבות הדדית, צדק חברתי וכבוד הדדי יחלחלו ויעברו דרך המוסיקה, הפיוט והמילים".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם