יום ו'


26 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

נתנאל, מאור דניאל ומאיר אלפי בשירים חדשים

נתנאל הוותיק נכנס לפרק חדש בחייו, מאיר אלפי ממשיך בקו הבוגר, ומאור דניאל בשיר שיכול להיהפך ללהיט החם של התקופה. תעשו היכרות עם 3 שירים טריים 

בטריבונה שלישי, 20 אוקטובר 2015 16:03
מה חדש בסינגליה (צילום: יח"צ) מה חדש בסינגליה (צילום: יח"צ)

למאיר אלפי יש שאיפות גדולות להמשך הקריירה. מה שנראה בטוח מבחינתו זו העשייה שאינה מפסיקה לרגע. הוא רק בן 24 והוציא במהלך השנה את אלבומו הבכורה שכלל סבב הופעות אינטימי במועדוני הזאפה והבארבי תחת השם "הג'ם של מאיר אלפי", נראה שגם מקצועית כמו גם בפאן האישי התבגר ומציג תמונה שלמה.

לבלדה החדשה של אלפי קוראים "אחרי שנים" וזהו הסינגל השני שלו אחרי 'תאילנד' והוא מדבר על משבר הגירושין שעבר. את המילים כתב אלפי ללחן של פן חזות ועם עיבוד והפקה מוזיקלית משותפת של מאור שושן.

לפני 4 שנים הוציא מאור דניאל את "לכי תספרי לכולם" שהפך ללהיט מדינה. לפני חודש וחצי בשיאו של גמר התכנית "אקס פקטור" חזר באמצעות הפתעה שהקדישו המתמודדים והפקת התכנית לרגל חתונתה של בר רפאלי, וחזר בעדנה מחודשת.

דניאל נחשב לאחד הזמרים הצעירים הבולטים שצמחו בז'אנר המזרחי ואחרי הפסקה מוזיקלית נראה שהוא חוזר לממש את הפוטנציאל הגלום בו. השיר החדש "קצת לשמוח" מסתמן כלהיט שמשתלב ברוח התקופה, הוא מתחיל קצבי הופך לשקט ומשלב את המציאות הישראלית המוכרת של הדאון והקשיים, ומצד שני את האהבה למדינה.

אופיר כהן אחראי על המילים והלחן לצד עיבוד של עמוס כהן. זהו הסינגל הרביעי של דניאל בדרך לאלבום חדש, השני במספר, ושייצא בקרוב.

"השיר החדש משקף נקודת ראייתו על מוסד הנישואין ועל ערב החתונה", נכתב בקומניקט על "שיהיה במזל", שירו בעל המקצב המרוקאי של הזמר הוותיק נתנאל נגר שמציין יום הולדת 50 ומתכונן לקראת פרק חדש בחייו.

בתחילת השנה הבאה ישוחרר אלבומו החדש שיהיה החמישי במספר, מתוכו יצאו עד כה: "לומר את זה פשוט", "אם תבואי", "במילים אחרות", "זוכר", "הבת של השכנה", "רק אחת", ו-"בלילות" בדואט עם חיים משה. גם את השיר הזה כתב, הלחין, ועיבד מכונת הלהיטים, אופיר כהן.

דירוג הגולשים: