יום ש'


27 בפבואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

איציק שמלי, נתנאל פורטל ובר צברי בשירים חדשים

שלושה שירים טובים שיצאו השבוע ואסור לפספס. נתנאל פורטל חוזר לרטרו, בר צברי שר סרנדה בסגנון "דרך השלום", ואיציק שמלי מתחדש עם שיר כלולות. האזינו 

בטריבונה שישי, 31 יולי 2015 12:37
איציק שמלי איציק שמלי

pic

בדרך לאלבומו השני ואחרי שני סינגלים שלא בדיוק נתפסים בסגנון הים-תיכוני המוכר והנודע, בר צברי, יוצא "אייל גולן קורא לך" חוזר הביתה ומשחרר את "סרנדה" שכתב והלחין עם עיבוד והפקה מוזיקלית של תומר מתנה. קדמו לו: "בימים כאלה" ו-"עוד יהיה לנו טוב".

ואם זה יזכיר לכם לפחות במבנה את "דרך השלום", אתם לא טועים: פתאום זורקת לי חיוך, ומסמנת בוא ליד, כולי מאושר, פתאום קרובה היא מול עיניי ונאחזת בין ידיי, זורח ושר".


(צילום: אלכס אפט) 

pic 1

"בקול מנגן" הוא סינגל חדש של הזמר והיוצר איציק שמלי בדרך לאלבומו הרביעי. מדובר בבלדת חופות מלאת רגש שמחזירה את שמלי לעשייה עם ניהול ויחסי ציבור טריים. החלק הראשון בטקסט לקוח מן המקורות והחלק השני הוא כתיבה משולבת של שמלי עם היוצר אבי אוחיון לצד עיבוד של אלי קשת.

עד כה יצאו מתוך האלבומו הסינגלים: להיות שלך", "להורים שלי" ו-"בכל הלילות". אם תהיו מספיק דמיוניים כמונו אז ההתחלה נשמעת בומבסטית לפחות כמו "טיטניק" של סלין דיון.


(צילום: משה נחמוביץ') 

תמונה לעיתונותהזמר נתנאל פורטל (27), יוצא התכנית כוכב נולד, משחרר שיר קצבי בטעם של פעם שנקרא "גרם של מזל" למילים של שולי דאי ועם לחן ועיבוד של אלי אסרף.

ובכן, את העניין שעומד מאחורי השיר החדש ניתן לפורטל לתאר: "זהו בעצם שיר עם מסר ברור לאדם שפגש את המזל, או כשהמזל פגש אותו, אך אם לא יידע לזהות כשהוא מופיע,הוא ודאי יפספס אותו, ולא בהכרח כשהוא מזהה אותו והוא מנצל זאת זה בא לטובתו". אגב, השיר הקודם של פורטל הוא "ספרי לי". שיהיה מברוק.


(צילום: אופיר בצלאל) 

דירוג הגולשים: