יום א'


11 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

עדיין באלקטרוני: עומר אדם במופע מפתיע

עומר אדם ממשיך על הקו האלקטרוני אותו אימץ לראשונה כאשר יצא בדואט מפתיע עם עברי לידר והיום הוא מכריז על מופע אלקטרוני ים תיכוני שיעלה כאן לראשונה בישראל על גג עזריאלי.

מערכת האתר רביעי, 03 יולי 2013 06:48

טוב אז אם נדייק, לא מדובר על הגג בקומה 48 אלא על גג הקניון בקומה 3, אבל עדיין לא מפחית מערך הצעד המפתיע של עומר אדם- לראשונה בישראל: טראקים מזרחיים במסיבת צהריים אקסקלוסיבית בה ישיק את פרויקט ההופעות המיוחד לקיץ. כך למעשה מתכוון עומר אדם לשבור את שגרת ההופעות המורגלת בישראל, סטייל קיסריה, האנגר 11, מרכז הקונגרסים וכ'ו.

המופע החדש, או יותר נכון- מסיבת הצהריים של עומר אדם, תכלול את כל להיטיו הגדולים בעיבודים אלקטרוניים/ דאנסיים חדשים עליהם ינצחו צמד הדיג'יי שרון גל ועמית בלייז, אשר יצטרפו להופעה הגדולה בטראקים מקפיצים, חדשניים ונועזים.

לקראת הצעד המפתיע, אומר עומר אדם: "בשנה וחצי האחרונות, מאז גיוסי לצה"ל, אני מסתובב עם אנשים בני גילי, וחווה דרכם חוויות רבות. כאדם שעוסק במוסיקה, ושואף להתפתח ולהתחדש ולאתגר את עצמי ואת הקהל שלי כל הזמן, החלטתי לצאת למסע מוסיקלי בעולמות שטרם טיילתי בהם."

עוד הסיף אדם ואמר: "כל השירים שלי בעיבודים חדשים, בסטייל מסיבתי אלקטרוני מזרחי: מרקיד, משמח ומקפיץ. מה שבטוח שבמופע הזה לא תצטרכו כסאות לישיבה.הקהל שלי צעיר ואנרגטי ורוצה מסיבה וחוויה שאינה רגילה, ומה שכולם אוהבים אני לא מפחד לעשות."

אז לכל המעוניין- המופע/מסיבה יתקיים ביום שישי 26/7 בשעה 14:00, בקומה השלישית של קניון עזריאלי. לפי מה ששמענו, בגדי ים יתקבלו בברכה.

עומר לכתבה

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם