יום ג'


20 באפריל
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

שינוי בקונטרול: מה חדש אצל עופר לוי ומאור אדרי?

לאחר תקופה ארוכה של כ-6 שנים החליט מאור אדרי להיפרד ממנהל היח"צ הוותיק משה זיו ולחבור לעופר מנחם. לעופר לוי יש מנהלת אישית חדשה אך ותיקה בז'אנר בדרך לצעד משמעותי. הפרטים המלאים 

מאור אדרי, עופר לוי מאור אדרי, עופר לוי צילום: אילן פולישוק, ניר שבתאי
בטריבונה שני, 12 ספטמבר 2016 17:12

זמרים רבים מחזיק משרד היח"צ הגדול של עופר מנחם ולאחרונה הצטרף זמר נוסף: מאור אדרי. הכוכב הים-תיכוני עזב את מנהל היח"צ משה זיו ששימש לו כפה במשך 6 השנים האחרונות מאז פריצתו הגדולה ועד לאחרונה.

לדברי מקורבים התגלו חילוקי דעות שנבעו בעקבות החלטות מקצועיות שהתקבלו בחוסר נחת מצד מאור ומנהלו עמי. סיבה נוספת היא התבלטותם של הצמד סטטיק ובן אל תבורי החתומים גם כן במשרדו של זיו ומידת הפופולאריות העכשווית גדולה מזו של אדרי. על פי סברה אחרת, אדרי תכנן לעזוב את זיו כבר תקופה ארוכה לפני כן אך חיכה לרגע הנכון.  

64042f59d912cda317331d3d1ee02699 XL
מכוון גבוה. מאור אדרי (צילום: אילן פולישוק)

כחלק מהשינוי הנרחב החליף אדרי חברת ניו מדיה והצטרף לחברת "יוניסל" ומנסה להתמקם בצמרת הגבוהה של המוזיקה הישראלית, בימים אלה מתנהל במו"מ מתקדם להצטרף לחברת בוקינג גדולה. באייטם שעלה באתר נחשף כי התנהלו מגעים בין מאור אדרי לאייל גולן על הצטרפות למשרדו אך אדרי דחה את ההצעה (בליאם הפקות הכחישו) והעדיף על פניה את הדרך העצמאית.

באופן פומבי שני הצדדים לא מעלים לכתוב את חילוקי הדעות ומאחלים זה לזה הצלחה בהמשך הדרך. עמי אדרי מנהלו של מאור אדרי מסר בשמו: "מאור אדרי מודה למשה זיו על העבודה המשותפת וההצלחות הרבות לאורך השנים. פנינו לדרך חדשה, ואנו מבצעים שינויים במערכת כולה, הצטרפנו לחברת יוניסל בכל תחום הניו מדיה, הצטרפנו למשרד היחצ של עופר מנחם תקשורת. מצפה לנו שנה מלאה בעשייה ובהזדמנות זו מאור מאחל שנה טובה לכולם״. עופר מנחם הגיב: "אני מברך על הצטרפותו של מאור אדרי למשרד, מצפה לנו שנה מאתגרת, פורייה, מעניינת ומלאה בעשייה".

3223445
בדרך לסיבוב הופעות בארה"ב. עופר לוי (צילום: ניר שבתאי)

ומה קורה אצל עופר לוי בימים אלה? אחרי שנפרד במהלך השנה מיובל ניסני והעביר לפחות באופן זמני את ניהולו לידיה של אשתו אושרית, בשבועות האחרונים סגר עם מנהלת אישית חדשה. קוראים לה מרגלית או בשמה המקוצר, מרגול (לא הזמרת) שעד לא מזמן ניהלה את הפרויקט של רביבו.

בשיחה עימה היא מתארת כי הפרידה מהרביבואים הייתה טובה וללא שום בעיות. "הם המשפחה שלי לנצח והם החברים שלי לנצח, פשוט רציתי שינוי", היא אומרת. "אני אוהבת את עופר מאוד גם כזמר וגם כאדם. פשוט כיף לעבוד איתו. בע"ה אנחנו מתחילים בסיבוב הופעות בחורף ברחבי הארץ, ולאחר מכן סיבוב בחו"ל ללוס אנג'לס, ניו-ורק ומיאמי".

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם