יום ג'


30 בנובמבר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

"גלילוב קיבל 8 חודשים והתעלף פעמיים בכלא"

בלעדי: חייל שהשתחרר זה עתה מכלא 4 חושף בשיחה עם "בטריבונה" פרטים על השהות במעצר עם הזמר מתן גלילוב. "הוא סיפר לנו שקיבל 8 חודשים בכלא על עריקות של שנה וחצי" - בחישוב של יום מעצר על כל יומיים היעדרות. "בהתחלה הא נכנס לדיכאון, הוא פחד שהקריירה תתרסק. בערב היינו עושים חפלות. הסוהרים התייחסו אליו רגיל והוא ניקה שירותים כמו כולם"

לקח קשה את המעצר. מתן גלילוב לקח קשה את המעצר. מתן גלילוב צילום: יח"צ
שבת, 28 דצמבר 2013 18:38

2222

בתחילת החודש חשפנו לראשונה שהזמר הצעיר מתן גלילוב נשלח לכלא צבאי לאחר עריקות ממושכת מצה"ל. בסביבתו מיהרו להוציא הודעה לתקשורת שבה הכחישו פרטים בפרסום הידיעה אצלנו וטענו שעל גלילוב לא נגזרו חודשי מחבוש ובתוך מספר ימים ישוחרר לאחר הסדר עם הצבא. עברו כבר חודש וחצי מאז – וגלילוב עדיין במעצר. בפנייתו לקב"ן הוא תיאר את מצב משפחתו הרעוע עם אב שנלחם בהתמכרותו לסמים, בעיות כלכליות קשות, ומעצרו שמהווה פגיעה קשה בקריירה שמספקת חבל הצלה – הוא עדיין לוחץ לקבל את בקשתו הראשונית להמתיק את העונש ולשחררו מהצבא על אי התאמה. 

בשיחה בלעדית עם חייל שהשתחרר עכשיו מכלא 4 הוא חושף את סדר יומו של הזמר ופרטים מעניינים אודותיו. גלילוב סיפר לחבריו למעצר, כך לדברי החייל, שהוא נשפט על 8 חודשי מאסר לאחר כשנה וחצי של עריקות מהצבא, בחישוב של כיום מעצר על כל יומיים של היעדרות.

את יומו הוא עשה כמו כל עציר, "עמד במסדרים וניקה שירותים כמו כולם. יחס הסוהרים אליו היה רגיל למרות שחלק גדול הכיר אותו", אמר החייל לאחר שהות קרובה לצידו. בלילות נהגו החיילים להתקבץ בסתר מסביבו של גלילוב בסוג של "חפלה", הוא היה מנעים להם עם קולו בביצוע אקפלה לשיריו ולהיטים ים-תיכוניים. על פי דבריו של החייל והתרשמותו משהות במחיצתו, ההתחלה הייתה קשה מאוד לגלילוב ש"נראה בדיכאון מהעונש הכבד", וכתוצאה מכך "התעלף פעמיים. הוא פחד מאוד שהקריירה תתרסק", תיאר החייל.

גלילוב (20) הוא זמר עולה שאהוד מאוד בעיקר על בני נוער במדינה. התשובה לפופלראיות של הזמר (עם פרסומה פנו אלינו עיתונאים מכלי תקשורת שונים שביקשו לקבל עליו מידע) התקבלה בדו"ח עשרת הנצפים באתר יוטיוב לשנת 2013 שהתפרסם בתחילת החודש, הוא הצליח להפתיע אנשים רבים כאשר הגיע עד למקום השני - אחרי אייל גולן - כזמר הנצפה ביוטיוב עם להיטו "זוכרת" (3.65 מיליון צפיות) התברג במקום החמישי והצליח לעקוף זמרים 'בעלי שם' כמו דודו אהרון, עומר אדם ודילג על ליאור נרקיס וקובי פרץ שלא נכללו בה.

מעיין בן סימון מנהלו האישי מסר לנו בתגובה: "אני מנוע מלדבר כי כל תגובה בתקשורת תפגע בו. ברגע שיהיו תשובות מדויקות נודיע. שנה אזרחית מדהימה לכל ישראל"  

>> ליאורה על מתן גלילוב: "מגה ערס עלוב"

>> פרסום ראשון: אייל גולן ועופר לוי בדרך לדואט שני


ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם