יום ד'


19 בינואר
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

רכילאית על מתן גלילוב: "מגה ערס עלוב"

ליאורה גולדנברג שטרן במתקפה חסרת רסן נגד הזמר הצעיר מתן גלילוב כינתה אותו "ערס עלוב", זאת לאחר שלדבריה איים עליה ואמר ש"ידאג" לה אם תפרסם מילה על מעצרו. מנהלו בתגובה: "היא מנסה להתנכל לכל המוזיקה המזרחית"

מתן גלילוב מתן גלילוב צילום: יח"צ
מערכת האתר ראשון, 08 דצמבר 2013 12:25

פרשת המעצר של מתן גלילוב בגין עריקות שנחשפה לראשונה באתר בטריבונה, ממשיכה לייצר עניין. הריכלאית הוותיקה, ליאורה גולדברג שטרן, בעלת מדור רכילות שבועי בעיתון "סופהשבוע" ניסתה להשיג את תגובתה של חברתו לשעבר, הדוגמנית דלית זריהן, וזו קיבלה טלפון חוזר מגלילוב, שלדבריה, עם מסר מאיים שיבולע לה אם תכתוב מילה על סיפור המעצר.

דלית זריהן מתן גלילוב
דלית זריהן ומתן גלילוב (צילום: אלכס שוורץ)

בפוסט שהעלתה לפייסבוק יצאה נגדו בחריפות בכינוי עדתי בעייתי של "ערס" שמכוון לרוב נגד מזרחיים: "הארס העלוב הזה שדיבר איתי השבוע (מתן גלילוב ד.ע)", כתבה גולדנברג בצירוף קישור לראיון באתר מאקו, "אחרי ששאלתי את חברתו, נזר הבריאה, שאלה על שהותו בכלא. הארס איים עליי שאם אכתוב מילה הוא ידאג לי".

"כמה יפה ומתאים ליפה שהחליפה את החנון במגה ארס. פני הדור כפני הזמרים. האמת? עד הרגע שקראתי את הידיעה המצורפת ב"צ'אקו" (הטעות במקור) לא ידעתי שיש אליל כזה", הוסיפה גולדברג.

תגובת מנהלו: "לא נרד לרמה שלה"  

פוסטר לאה גולדברג נגד מתן גלילוב

"אנחנו לא נרד לרמה שלה", אומר בתגובה ל-בטריבונה, מעיין בן סימון מנהלו של גלילוב. "מתן לא איים עליה כפי שהיא טוענת הוא רק אמר לה שלא תיכנס לדברים בחיים הפרטיים שלו ואם היא תמשיך לחטט הוא יתבע אותה, זה הכול".

"לגבי התבטאות האומללה שלה בכינוי 'ערס עלוב', זה ביטוי שלא משאיר ספק ואפשר להבין שהיא מנסה להתנכל לכל המוזיקה המזרחית".

גלילוב, כאמור, נמצא כבר שבועיים וחצי במעצר בכלא 4 הצבאי לאחר עריקות ממושכת מצה"ל, לטענתו בגלל בעיות אישיות קשות שגובלות במצב כלכלי רעוע של משפחתו. מירב הסיכויים שבתום ימי המעצר גלילוב ישחורר מהצבא בגלל אי התאמה.

 >> האזינו: מושיק עפיה עושה שינוי

>> אתניקס חורפיים: שרים על גשם

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם